Fico chce Ukrajinu v dekadentnej EÚ. Róbert Švec mu za jeho pokrytectvo poriadne naložil

Médiá informujú: Strana Smer podporuje členstvo Ukrajiny v Európskej únii. Na pondelkovom stretnutí Smeru a veľvyslancov Spojených štátov, Veľkej Británie a krajín EÚ to povedali predseda strany Robert Fico, podpredseda parlamentu Juraj Blanár a europoslankyňa Monika Beňová.

O stretnutí ako prvý informoval Fico v tlačovej správe aj vo videách, túto informáciu však zatajil. Napokon to potvrdila aj europoslankyňa Beňová. „Áno, Smer podporoval a podporuje členstvo Ukrajiny v EÚ,“ vyhlásila Beňová.

Dámy a páni. Presne toto je politika Roberta Fica, pred svojimi mecenášmi „zrazí opätky“, ale na sociálnych sieťach sa robí chrumkavým a robí ramená.

Konštatujem, že miesto Ukrajiny nie je v dekadentnej Európskej únii a v takejto EÚ nie je miesto ani pre náš štát slovenský.

Ukrajina a aj Slovensko potrebujú normálne vlády, ktoré budú v prvom rade ochraňovať záujmy Ukrajincov a Slovákov, ich normálny a bezpečný rozvoj a život, a nie vlády zločincov a kolaborantov z radov opozície, ktorí budú vykonávať príkazy z Bruselu, tak ako je tomu dnes.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Politickí zločinci už vidia Ukrajinu v NATO. Švec to však vidí takto…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds