FOTO. Projekt Staráme sa: Ďakujeme, kamaráti, že aj v Prešovskom kraji nám pomáhate pomáhať

Dámy a páni! S našou pomocou sme chodili aj po Šariši. V Prešove sme navštívili mamu Janku a jej dvoch chalanov – Maťka a Kubka.

A keďže Kubko ide už v pondelok do školy, venovali sme mu školské pomôcky, ktoré zaiste využije.

Školské pomôcky sa nám podarilo zabezpečiť aj vďaka vyhlásenej výzve HURÁ DO ŠKOLY!, do ktorej sa stále môžete zapojiť TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Už aj deti v okrese Čadca sa tešia zo školských pomôcok

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds