FOTO. Projekt Staráme sa: Už aj deti v okrese Čadca sa tešia zo školských pomôcok

Kamaráti! Na konci prázdnin sme sa vybrali za našimi dievčatami z okresu Čadca, aby sme aj im odovzdali školské pomôcky a drobné darčeky.

Najstaršia Andrejka oslávila svoje narodeniny, a tak sme si dopriali chutnú zmrzlinu a po nej sa dievčatá spolu so synom Kataríny Bokovej vyšantili na detskom ihrisku.

Naša návšteva Kysúc padla vhod, keďže dievčatá postihla ďalšia rodinná tragédia. Mama Dada sa aj vďaka svojej viere drží pevne na zemi a o dievčatá sa príkladne stará za každých okolností a sme radi, že jej v tom môžeme byť nápomocní.

Pomáhajme si, Slováci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Školské pomôcky sme odovzdali už aj v Trenčianskych Tepliciach

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds