KAUZA: Nezákonný policajný zásah počas oslavy Dňa Ústavy SR. Pavol Poprocký odkazuje aj policajtom…

V súvislosti s tým, že som bol na Deň Ústavy SR predvedený na políciu v Bratislave, sa roztrhlo vrece s prejavmi podpory nielen mojej osobe, ale i celému Slovenskému Hnutiu Obrody. Veľmi pekne ďakujeme! Úprimne, až takú solidaritu sme neočakávali.

Cítime, že ste rovnako nespokojní s agentmi cudzích síl, ktorí nám vládnu. Vieme, že ich vládnutie vám, Slováci, ubližuje, pretože rovnako ubližuje aj nám. Taktiež, ako vy, vedieme bežný život…

A aj preto som si dovolil do oka reťaze na bráne Prezidentského paláca pripnúť atrapu pút, ako prejav nespokojnosti a zároveň viery, že i agentku Čaputovú dostihne spravodlivosť a skončí v ozajstných putách.

Úprimne verím vo víťazstvo dobra, a preto som sa ani len trochu nebál, čo bude so mnou cestou na policajnú stanicu a v nej samej. Pýtali ste sa ma totiž aj na to, ako toto celé zvládam. Môžem vás ubezpečiť, že som v poriadku a celá táto situácia s mojím predvedením mi bola dobrou skúškou, ktorú som s mojimi kolegami obstál a som opäť o čosi skúsenejší.

Rozhodne nie sme zastrašení a budeme i naďalej pokračovať tam, kde sme skončili.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Ľudia SHO reagujú na protiprávny policajný zásah proti členovi predsedníctva nášho hnutia

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds