FOTO. Projekt Staráme sa: Dnešný príspevok patrí dvom extrémne prajným ženám z Rimavskej Soboty

Ženám-dôchodkyniam (pri všetkej úcte), ktoré samy majú svoje rodiny či vnúčence, ale i napriek tomu, myslia aj na deti iných. Opakovane a stále veľmi vďačne pomôžu tým, čím vedia.

Napríklad takýmto zoznamom potravín (fotografia pod článkom), ktorý pre slovenské rodiny v tiesni vyzbierala Evka a čo-to mimo neho pridala Danka.

Tieto dve úžasné ženy si zaslúžia nielen našu pochvalu, ale tiež obrovskú úctu za to, že i napriek aj zdravotným problémom, ktoré majú, si dokážu nájsť čas a sily na zabezpečenie takýchto nákupov, či iných potrebných a užitočných vecí. Z týchto potravín sme prednedávnom zaniesli už aj rodinke od Šiah, kde sa im veľmi potešili, či do Slovenských Ďarmôt – veď uvidíte v príspevkoch, ktoré čoskoro pridáme.

Kiežby každý pomohol núdznym vo svojom okolí aspoň zlomkom z toho, čo tieto dve žienky, svet vôkol nás by bol ihneď krajším miestom. Tieto ženy sú stelesnením obety pre druhých a ľudskosti. A to rozhodne nepreháňame.

A my im za to z celého srdca, spoločne s rodinami, veľmi pekne ďakujeme a prajeme im, aby sa im mnohonásobne vrátilo, to čo už dali.

Ak sa pýtate, ako napríklad môžete pomôcť vy, tento príspevok berte ako návod a neváhajte nás kontaktovať. Alebo sa môžete zapojiť nasledovne TU. Ďakujeme.

Autor článku Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————

Prečítajte si tiež: VÝZVA. Projekt Staráme sa: Blíži sa MDD a my sme sa rozhodli, že deťom opäť vyčaríme…

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds