ŠKANDÁL: Kontroly na hraniciach budú obnovené. Kvôli zločincom z Globsecu! Róbert Švec reaguje…

Pamätáte si, dámy a páni?

Keď Česká republika zaviedla hraničné kontroly kvôli náporu nelegálnych migrantov, ktorý prechádzali aj cez náš štát slovenský a naše štátne hranice v tom čase boli a stále sú korze, aj pre nelegálnych migrantov, tak vláda zločincov okolo Hegera, Naďa, Mikulca… argumentovala, že nie je potrebné obnoviť kontroly na slovenských štátnych hraniciach, lebo… „milión výhovoriek“, ale „krásna“ bola tá, že nemáme dostatok policajtov a vojakov, ktorí by mohli strážiť naše hranice.

Prešlo pár týždňov a dozvedáme sa, že, „v období od 24. mája do 8. júna Slovensko dočasne znovu zavedie kontroly hraníc s Rakúskom, Maďarskom, Českou republikou, Poľskom a na medzinárodných letiskách. Ako vyplýva z návrhu, ktorý v stredu odobrila vláda, cieľom kontrol je zaistenie bezpečnosti účastníkov bezpečnostnej konferencie Globsec 2023 a iných osôb, ako aj eliminácia možného závažného ohrozenia verejného poriadku počas jej konania.“

Tak kvôli papalášom – vojnovým štváčom z pochybnej organizácie, ktorá šíri nebezpečnú manipulatívnu západnú propagandu kontroly na slovenských hraniciach vedia vládni zločinci obnoviť, ale kvôli ochrane zdravia a života slovenských občanov nie.

Skvelý príklad toho, za koho kopala dočasná, ale už aj nová vláda zločincov okolo Čaputovej. 

Riešenie? Práve teraz je potrebné nechať hranice otvorené. Nech sa deje vôľa Božia. A ušetrené verejné financie poskytnúť slovenským sociálne slabým skupinám.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Tódová, Šimečka, Vašečka a Leško chcú zachraňovať demokraciu. Róbert Švec im naložil…

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds