VÝZVA. Projekt Staráme sa: Blíži sa MDD a my sme sa rozhodli, že deťom opäť vyčaríme…

Náš projekt je jedna veľká rodina, v ktorej pomáhame tým, ktorí to majú naozaj ťažké. A ako to v poriadnej rodine býva, aj v tej našej sú deti.

Nie päť, ani nie desať, ale okolo 60 „semiačok“ našej slovenskej budúcnosti.

Niektoré z detí nepoznajú svojho otca, lebo osud im ho nedožičil, iné zase doma nenachádzajú plnú chladničku a v našej rodine s názvom projekt Staráme sa sú aj také „semiačka“, ktoré trápi ich zdravie a nemôžu žiť plnohodnotné detstvo bez starostí…

Preto sa na vás, milí priatelia nášho sociálneho projektu, obraciame s prosbou o pomoc vyčariť týmto našim deťom úsmev na perách a pri príležitosti Medzinárodného dňa detí im všetkým počas najbližších týždňov postupne dopriať malú pozornosť, ktorá spôsobí veľkú radosť. Hlavne vo forme balíčkov naplnených všakovakými dobrotami.

Pomôcť naplniť balíčky pre naše deťúrence slovenské môžete aj vy a dvojako:

– buď nachystáte trvanlivé cukrovinky či ovocie, kontaktujete nás na staramesa@sho.sk , dohodneme sa, dobroty podľa dohody odovzdáte a my ich podelíme podľa potreby a množstva

– alebo prispejete dobrovoľným príspevkom v ľubovoľnej výške na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte:Dar PSS – MESIAC DETÍ a my za vaše príspevky nakúpime všetko potrebné.

Prehľad našich sociálnych aktivít si môžete pozrieť TU.

Taktiež si môžete pozrieť sumarizačné video našej sociálnej pomoci v minulom roku TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami tvoríte rodinu s názvom projekt Staráme sa a spolu s reálnou pomocou rozdávate aj radosť.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Náš sociálny aktivizmus sa rozširuje aj o novú rodinu v Košickom kraji

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds