FOTO. Projekt Staráme sa: Slovo robí chlapa! A Štefan chlap je. Chlap s veľkým srdcom

Na Slovensku žijú dobrí ľudia. Ukážkovým príkladom je aj pán Štefan, ktorý spoločne s nami pomáha všetkým slovenským rodinám v tiesni zaradeným do nášho sociálneho projektu.

Ako prvej spoločne s nami pomohol mame Paťke a jej dcérke Viktorke z okresu Revúca, ktorým sme zabezpečili drevo na zimu TU.

Postupne, iniciatívne hľadal spôsoby, ako pomôcť zlepšiť situáciu ďalších rodín a jedného dňa nám povedal, že ak sa nájde nejaká rodina v tiesni z Hornej Nitry, kde žije, veľmi rád jej bude spoločne s nami pomáhať.

Ako sa hovorí, slovo robí chlapa, tak sme prednedávnom Štefana oslovili, či nám Štefan skutočne pomôže doručovať pomoc starým rodičom od Partizánskeho, ktorí sami vychovávajú dve vnučky. Jeho odpoveď bola jednoznačná. Dodržal slovo a s radosťou podal pomocnú ruku tejto ťažko skúšanej rodinke, nielen teraz, ale doteraz už niekoľkokrát. A s radosťou v nej bol i vítaný, hlavne zo strany dievčeniec, ktoré si ho veľmi obľúbili. Nie nadarmo sa hovorí, že deti najlepšie vedia vycítiť, aký je človek…

Vľavo na koláži (pod článkom) je Štefan s Katkou na jej prvom svätom prijímaní a vpravo s Emkou, ktorá uplynulé dni oslávila svoje piate narodeniny.

Aj vďaka Štefanovi k plnej spokojnosti. Štefan, ďakujeme Vám, že nám pomáhate pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA. Projekt Staráme sa: Blíži sa MDD a my sme sa rozhodli, že deťom opäť vyčaríme…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds