FOTO. Projekt Staráme sa: Letný prierez našimi aktivitami. Veľká noc 2024

Priatelia. Letno-dovolenkový mesiac júl využijeme v našom projekte aj na krátky prierez našimi sociálnymi aktivitami v prvom polroku roka 2024. Pre istotu… Aby sa nezabudlo. 

Dnes sme pre vás pripravili prierez našou-vašou veľkonočnou pomocou slovenským rodinám od Nitry, cez okresy Nové Zámky, Levice, Veľký Krtíš, Poprad, Prešov… až po Humenné. 

Opakovanie je nielen matkou múdrosti. TAKŽE nech sa páči… 

Podrobnosti o všetkých našich aktivitách vo veľkonočnom období a aj o to, akým spôsobom môžete urobiť dobré skutky pre rodiny v núdzi, sa dozviete TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Akcia SPORÁK úspešne realizovaná. Aj vďaka vám…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds