FOTO. Projekt Staráme sa: Akcia SPORÁK úspešne realizovaná. Aj vďaka vám…

Priatelia. Opäť sme SPOLOČNE urobili ďalší veľký dobrý skutok.

Prednedávnom sme vás informovali, že rodinu, v ktorej starostlivá mama vychováva 4 dcéry navždy opustil sporák TU.

Veľké ĎAKUJEME patrí vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do našej výzvy. Euro k euru a je nový.

Dámy a páni. V máji sme spoločne zabezpečili novú práčku pre rodinu v okrese Nové Zámky TU a sme veľmi radi, že prvý polrok roku 2024 môžeme v našom projekte uzatvoriť konštatovaním, že ďalšej rodine TU sme pomohli, tentokrát so sporákom.

Prajeme vám, ľudia s dobrými srdcami, krásne leto. Oddýchnite si, aby ste načerpali dostatok síl a mohli už čoskoro opäť pomáhať s nami slovenským rodinám, ktoré si našu pomoc zaslúžia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. MDD 2024: Ďakujeme vám, dobrí ľudia. Aj vďaka vám sme mohli aj tento rok…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds