FOTO. Projekt Staráme sa: Naša adresná pomoc zavítala aj do okresu Partizánske

Kamaráti. Záleží nám aj na Emke a Katke z okresu Partizánske, o ktoré sa sami starajú ich starí rodičia.

V svojich starostiach s nami už dávno nie sú sami. S nami, tým myslíme náš sociálny projekt a ľudí, ktorí nám pomáhajú pomáhať slovenským rodinám v tiesni.

Jedným z nich je aj pán Štefan, ktorý pri príležitosti Mesiaca detí v projekte Staráme sa dievčatám zabezpečil všakovaké dobroty, ktoré by odmietol málokto. Napríklad nanuky, kvôli ktorým sa v tomto prípade balíčky nerobili, aby sa neroztopili.

Ale tvárme sa, že svoje balíčky dostali aj tieto dievčence… 🙂

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Balíčkami plných dobrôt sme potešili aj deti v Banskobystrickom kraji

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds