Róbert Švec: Boris Kollár predstavuje bezpečnostné riziko pre náš štát slovenský

Keď sledujem posledné dni mediálne výstupy kovaného mafiána z 90. rokov a vyznávača domáceho násilia Borisa Kollára, v súvislosti s jeho fyzickým útokom na jeho partnerku, nemôžem sa ubrániť dojmu, že Kollár nezvláda svoju pozíciu predseda slovenského parlamentu a jedného z troch najvyšších ústavných činiteľov Slovenskej republiky.

Psychotesty pre volených zástupcov ľudu budú nevyhnutné!

Pretože to, čo Kollár stvára pred televíznymi kamerami ma nenecháva ľahostajným ku konštatovaniu, že Boris Kollár je psychicky mimoriadne labilný človek, tým pádom predstavuje bezpečnostné riziko pre náš štát, a vyslovujem aj svoj názor, že trpí bližšie nešpecifikovanou psychickou poruchou.

Ak sa chce niekto venovať politike a prevziať zodpovednosť za národ a štát musí zabudnúť na tzv. súkromie. Politik musí slúžiť ľudu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pretože ten, kto sa venuje veciam verejným – politike, nemá nárok na tzv. súkromie.

A kto má s tým problém, nech sedí doma a polieva muškáty.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: KAUZA: Vyznávač domáceho násilia Boris Kollár to opäť prepískol. A ešte je na to aj hrdý

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds