Najnovšie číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám: Vypovieme okupačnú zmluvu s USA

Dámy a páni. Nové číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám.

A pre vás, ktorí ešte vajatáte… Nespoliehajte sa na to, že všetko nájdete na internete. To už dávno neplatí. Staňte sa, pre istotu, aj čitateľmi poctivej proslovenskej tlačoviny, ktorej cieľom je šíriť vlastenecké povedomie slovenské a politicky nekorektné názory o udalostiach okolo nás.

Stačí, ak vyplníte formulár TU a my vás budeme spätným mailom informovať o tom, ako postupovať, aby vám noviny Právo Národa boli doručované pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty. Vyplnením formulára sa nezaväzujete k odoberaniu novín.

Ďakujeme, že spoločne s nami šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Boris Kollár predstavuje bezpečnostné riziko pre náš štát slovenský

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds