FOTO. Projekt Staráme sa: Naši kolegovia museli počas návštevy v Prešove…

Prichytení pri čine! 🙂 Áno, píšeme o našich kolegoch Michalovi Kovalčíkovi a Jaroslavovi Ščurkovi, ktorí si počas našej pravidelnej pomoci v Prešove museli dať z Jankiných koláčov.

Áno, MUSELI! Inak by zhrešili, pretože tie od nej sú naozaj neodolateľné!

Maťko s Kubkom majú naozaj šikovnú mamičku a my sme veľmi radi, že práve takýmto ľuďom spoločne s vami pomáhame postaviť sa na nohy!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Drevo na kúrenie, ale aj potraviny a drogéria. Aj takto pomáhame na východe našej vlasti

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds