FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj otcovi Milanovi, ktorý sám vychováva svoje deti

Pozdravujeme zo slovenského juhu. Opäť, po určitom čase sme pomáhali aj tu, konkrétne v Slovenských Ďarmotách, okres Veľký Krtíš.

Nákup potravín a hygienických pomôcok, keďže máme Mesiac čistoty sme zabezpečili aj otcovi Milanovi a jeho piatim deťom, ktoré sám vychováva.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Vlastenecká kvapka krvi SHO zachraňuje ľudské životy. A aj na to sme hrdí

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds