Referendum 2023: Róbert Švec k tupým rečiam o tom, kto by mal znášať náklady na referendum

Reči o tom, že náklady na referendum by mal zaplatiť ten, kto ho inicioval, sú len ďalším dôkazom toho, že manipulatívna liberálna propaganda zošalela!

Takýmto tupým spôsobom dehonestovať inštitút referenda je prerazenie dna normálnosti. Referendum je najvyššia forma demokracie, ktorá sa musí uplatniť, ak o to požiada, formou, akú vyžaduje platné právo, potrebný počet občanov.

Normálnemu človeku to netreba vysvetľovať, preto je tento môj príspevok určený pre mentálnych bezdomovcov.

A už keď sa chceme pozerať na svet očami zločineckej liberálnej demokracie, tak ako prvá by mala finančné náklady za januárové referendum znášať Čaputová, lebo referendum vyhlásila, finančné náklady na komunálne a krajské voľby by mal znášať Kollár, lebo voľby vyhlásil, atď.

Dámy a páni. Nezdá sa vám to absurdné!?

Keď sa už liberáli hrajú na tú demokraciu, tak nech jej aspoň zachovajú tvár serióznosti a normálnosti. Lebo inak ich správanie a komentovanie udalostí je dôkazom toho, že pri budovaní mediálnej diktatúry sa „odtrhli z reťaze“.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k udalostiam v Novákoch: Náreky Čaputovej, Hegera a ďalších pokrytcov považujem za plakanie…

————————-

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds