FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj rodine, v ktorej vyrastá futbalová hviezda

Kamaráti! Koncom minulého týždňa sme prostredníctvom nášho kolegu Štefana Polačika navštívili rodinu zo Zbehov pri Nitre.

V nej vyrastajú dvaja mládenci, René a Denis, z ktorých René (na fotke pod článkom so Štefanom Polačikom) sa aktívne venuje futbalu a dosahuje v ňom veľké úspechy.

V tejto súvislosti sme mu chceli v rámci Mesiaca knihy v projekte Staráme sa urobiť radosť a venovať knihu týkajúcu sa práve futbalu, avšak takú sa nám nepodarilo zohnať. Preto vás chceme poprosiť, ak by sa u vás taká našla, chceli by ste ju podarovať a myslíte si, že by ho mohla potešiť, prosíme, kontaktujte nás na staramesa@sho.sk, kde dohodneme podrobnosti.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Knihy sme odovzdali už aj deťom z okresu Rimavská Sobota

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds