FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj v okresoch Nitra a Trnava. Nielen potravinami, ale aj…

Kamaráti! Balíčkov pri príležitosti našej výzvy Mesiac detí v projekte Staráme sa sa dočkali aj deti v okresoch Nitra a Trnava. Konkrétne René a Denis v obci Zbehy pri Nitre a aj Adamko z okresu Trnava.

Ako je nám všetkým dobre známe, aj Adam je vášnivým futbalistom, a preto ho zaiste potešila kniha o jednom zo svetovo známych futbalových tímov. Po tejto knihe veľmi túžil a vďaka našej Evke Bányiovej, ktorá knihu zabezpečila sa jeho túžba stala skutočnosťou.

Áno, v našom úspešnom sociálnom projekte reflektujeme nielen potreby rodín a ich príslušníkov, ale tiež túžby, ktoré sa im snažíme premeniť v realitu. Veru, aj vďaka tomu, že sa zapájate a pomáhate nám pomáhať, dobrí ľudia! Ďakujeme. 

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Náš sociálny aktivizmus je aj o vytváraní voľnočasových aktivít pre deti. Veď posúďte sami

————————

Okres Nitra:

Okres Trnava:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds