FOTO. Projekt Staráme sa: Mesiac detí v našom sociálnom projekte pokračuje aj na slovenskom juhu

Kamaráti! Mesiac detí v projekte Staráme sa je už vo svojej druhej polovici a my plníme to, čo sme vám sľúbili.

Postupne navštevujeme všetky rodiny v našom projekte a deťom prinášame balíčky plné dobrôt. A pravdaže rodinám pomáhame aj v mesiaci jún nákupom základných potravín.

A tak tomu bolo aj v obci Patince v okrese Komárno a v obci Svodín v okrese Nové Zámky.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA. Projekt Staráme sa: Urobte dva dobré skutky v jednom. Pomáhajme si, Slováci

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

A aj takto vyzerajú nákupné košíky, keď nakupujeme my pre rodiny v našom projekte: mliečne výrobky, ovocie, ryža, cestoviny, deťom niečo sladké pod zub, strukoviny…

Obec Patince, okres Komárno.

Obec Svodín, okres Nové Zámky.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds