FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku podávame aj na východe našej otčiny. Aj kvalitnými…

Kamaráti! Prajeme vám krásny týždeň aj z východu našej otčiny!

Tu sme opäť podali pomocnú ruku mame Janke a jej dvom synátorom z Prešova. Okrem potravín sme im zaniesli aj kvalitné čítanie.

A neboli to len skvelé knihy od vydavateľstva TORDEN, ktoré slovenským rodinám venovalo 60 všakovakých kníh, ale aj poctivé noviny Právo Národa TU.

Naša práca totiž nie je len „o banánoch a toaleťáku“, ale aj o takomto druhu pomoci a vedzte, že niekedy padne vhod viac dobrá kniha, ako skvelá, chutná čokoláda.

Milý TORDEN, ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate tým, ktorí to naozaj potrebujú. Možno práve jedna veta z niektorej z vašich kníh nasmeruje a zmení niektorej z rodín život k lepšiemu!

Našim rodinám v projekte Staráme sa len to najlepšie! Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame v prvom rade Slovákom. Aj vo Veľkom Krtíši a vo Fiľakove

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds