FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame v prvom rade Slovákom. Aj vo Veľkom Krtíši a vo Fiľakove

Naša sociálna práca zasahuje aj do prihraničného mesta na slovenskom juhu, do Fiľakova.

Tu spoločne s vami, drahí podporovatelia, pravidelne podávame pomocnú ruku mladým rodičom, ktorí vychovávajú dve deti. Sofinku a Matiaska.

Aj tieto deti sme v rámci stále prebiehajúceho Mesiaca knihy v projekte Staráme sa obdarovali knižkami.

A našu pozornosť sme taktiež venovali slovenskej rodine z okresu Veľký Krtíš. Otcovi, s ktorým v jednej domácnosti žije 5 detí, sme okrem potravín zaniesli aj drogériu od Majky z Banskej Bystrice, za čo jej tiež touto cestou veľmi pekne ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame nielen potravinami, ale aj tekutinou najvzácnejšou

————————-

Veľký Krtíš: 

Fiľakovo:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds