FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame nielen potravinami, ale aj tekutinou najvzácnejšou

Dámy a páni. Naše kolegyne zavítali s našou pravidelnou pomocou k otcovi Edovi a jeho dvom deťom (do okresu Trnava), z ktorých bol doma Adamko.

Vďaka tomu, že nám pomáhate pomáhať aj vašimi 2% z daní sme im mohli okrem trvanlivých potravín zabezpečiť aj potraviny z dvora, od záhorských pestovateľov a chovateľov…

Ak je na to totiž priestor, veľmi radi podporíme ľudí práce z našich regiónov. Priamo-nepriamo tak pomáhame nielen rodine, miestnemu podnikateľovi, ale vlastne všetkým na Slovensku, pretože nami investované peniaze sa obracajú medzi nami a taktiež takto pomáhame udržiavať aj zamestnanosť našich ľudí. V duchu hesla Slováci Slovákom.

… okrem mlieka, syru, vajíčok a kapusty z dvora sme, pravdaže, nezabudli ani nejaké to čítanie a nielen Adamkovi, ale i otcovi Edovi sa ušla nejaká tá tlačovina. Keď už máme Mesiac knihy v PSS… Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate tým, ktorí to naozaj potrebujú.

A po mohli sme aj darovaním krvi. Tentokrát náš kolega Gabriel Tima od Moldavy nad Bodvou daroval krv. Najvzácnejšiu tekutinu na svete bol podarovať v neďalekých Košiciach už po druhýkrát!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomáhame aj rodine, v ktorej vyrastá futbalová hviezda

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds