FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku sme podali aj Slovákom v Humennom

Kamaráti. Áno, pomáhame slovenským rodinám a sme na to hrdí.

Aj v Humennom, kde sa v jednom domčeku skromne túli päť duší. Mama Veronika a jej štyri deti: Emka, Lianka, Samko a maličký Dávidko. Nevajatáme, ale konáme! Náš kolega Jaroslav Ščurka sa opäť pričinil o to, že aj tento rodine sme pomohli nákupom zmierniť jej neľahký údel.

A budeme v tom pokračovať, aj vďaka vám a vašim príspevkom.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA: Hurá do školy! Projekt Staráme sa: Rodinám slovenským pomôžeme aj so školskými pomôckami

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds