FOTO. Projekt Staráme sa: Pravidelne a adresne pomáhame aj Slovákom zo Šariša

Dámy a páni! Náš oceľový kolega Jaro a malý Maťko z Prešova, ktorý je pevnou súčasťou nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa, vám, drahí naši podporovatelia, posielajú takýto palec hore!

Prečo? Pretože aj vďaka vám môžeme pravidelne a adresne pomáhať aj Slovákom zo Šariša.

A práve sa snažíme TAKTO pomôcť aj osamelej matke so 4 deťmi zo Zemplína TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Pomocnú ruku sme podali aj v Trenčianskych Tepliciach

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds