Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na kontajnerovú iniciatívu vládnych zločincov

Dámy a páni! Okupácia našej vlasti vojskami zločineckej organizácie NATO pokračuje.

Médiá informujú: Na Lešti vznikne kontajnerové mestečko pre tisíce vojakov. Ministerstvo zaplatí 20 miliónov eur. Podobné ubytovanie vzniknúť aj na letisku Sliač. Vláda na zámer vyčlenila do 31,42 milióna eur. V rámci posilnenej predsunutej prítomnosti NATO môže byť podľa platného mandátu na Slovensku do 3-tisíc aliančných vojakov. V prípade pokračovania ozbrojeného konfliktu na území Ukrajiny predpokladá rezort obrany rozširovanie mandátu na 6-tisíc vojakov.

Konštatujem tri veci…

Prvá: Peniaze pre okupačné vojská sa nájdu, žiadny problém. Opäť nie je tá ich špajza prázdna. Tá je prázdna iba vtedy, ak sa peňazí dožadujú slovenskí dôchodcovia, podnikatelia, živnostníci, mladé rodiny s deťmi…

Druhá: Odmietame, aby boli na Slovensku rozmiestňovaní cudzí vojaci s mandátom „dočasnosti“. Dejiny nás učia, čo v našich zemepisných šírkach znamená „dočasnosť“. Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Tretia: Darmo sa rozkošne jedujú vládni zločinci, Čaputová a úplatní sudcovia TU, že ich Slováci označujú za vojnových štváčov, vlastizradcov a Čaputovú za americkú agentku. Aj táto kontajnerová iniciatíva je ďalším dôkazom toho, že nám vládne organizovaná skupina zločincov a že ľud slovenský má pravdu, ak prstom ukazuje na vojnových štváčov, vlastizradcov a agentov v slovenskej politike.

Slovenské Hnutie Obrody bude aj naďalej presadzovať neutralitu Slovenskej republiky a postavenie všetkých zločinov z vlády a aj z Prezidentského paláca pred obnovené vojenské súdy. A punktum!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: KAUZA Čaputová. VIDEO: Švec aj v Zlatých Moravciach jasne a nahlas o piatej kolóne na Slovensku

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds