SHO: Aký je rozdiel medzi nimi a nami? Odídenci najprv konajú a až potom premýšľajú

Dámy a páni. Pred pár týždňami bolo Slovensko otapetované bilbordmi, ktoré oznamovali jemne infantilným štýlom: Mimovládkam ani cent!

Po pár dňoch autori bilbordov precitli a začali vysvetľovaciu kampaň, že to tak nemysleli a mysleli to inak… 🙂

A to je presne ďalší príklad toho, aký je rozdiel medzi nami a nimi. Pokiaľ oni, odídenci od Kotlebu okolo Uhríka, uvažujú v mantineloch, kŕčovito a populisticky, my v SHO uvažujeme v súvislostiach a zodpovedne.

Náš postoj k mimovládkam je dlhodobo jasný…

Na Slovensku budú pôsobiť iba slovenské mimovládne organizácie, ktoré budú môcť byť financované iba slovenskými fyzickými a právnickými osobami, akékoľvek financovanie zo zahraničia bude zakázané. Takéto mimovládne organizácie budú vykonávať ekologické, sociálne, charitatívne aktivity… , to znamená presne to, na čo sú mimovládne organizácie určené. Každá mimovládna organizácia, ktorá sa bude pokúšať robiť politiku a miešať sa do politických vecí, bude zakázaná a rozpustená.

A pokiaľ ide o zahraničné mimovládky, ktoré v súčasnosti pôsobia na Slovensku, ich činnosť bude postavená mimo zákon.

Prečo? Pretože si uvedomujeme, že slovenské mimovládne organizácie majú dôležité miesto v našej spoločnosti, pokiaľ sa budú venovať tomu, čomu sa venovať majú (charite, ekoaktivitám, zvieratkám… ) a nie vyvíjať politické aktivity, ako to robia zahraničné mimovládky na Slovensku v súčasnosti.

A aj preto je dôležité, Slovenky a Slováci, aby ste v nadchádzajúcich parlamentných voľbách volili normálne a zodpovedné subjekty, akým je aj Slovenské Hnutie Obrody a nie rôznych odídencov, ktorí najprv konajú a potom premýšľajú.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec naložil Ficovi za jeho pokrytecké táraniny o slovenskej zahraničnej politike

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds