FOTO. Projekt Staráme sa: S pravidelnou pomocou v roku 2022 sme započali v okrese Nitra

Dámy a páni! Nový rok započal už aj v našom sociálnom projekte! A naštartovali sme ho v NOVEJ rodine, ktorá býva v Nitre a v ktorej vyrastá 5 detí!

V novom roku sme sa v Nitre nielen rozrástli o rodinu s piatimi deťmi, ale spoločne so Starou mamou / HOSSA family sme pomohli aj rodine s tromi deťmi z mestskej časti Klokočina.

Stará mama z Popradu dopriala dve škatule potravín aj chalanom zo Zbehov pri Nitre.

A tak to má byť! Pomáhajme si, Slováci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Koncom roka sme pomohli aj v okrese Rimavská Sobota

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

Mesto Nitra

Nitrianska mestská časť Klokočina

Obec Zbehy pri Nitre

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds