FOTO. Projekt Staráme sa: Koncom roka sme pomohli aj v okrese Rimavská Sobota

Posledný výjazd našej pomoci v regiónoch slovenských v roku 2021 sa konal v okrese Rimavská Sobota, pod vedením Pavla Poprockého, splnomocnenca nášho úspešného sociálneho projektu.

A opäť mu v tom napomáhala Stará mama, ktorá dodržala slovo a aj do sociálne slabej rodiny od Hnúšte poslala svoje balíčky potravín a aj hračky, ktoré potešili Tomáška a Martinka.

Ďakujeme, Stará mama a všetci ľudia dobrej vôle, ktorí nám pomáhate pomáhať!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Stará mama pokračuje v turné po Slovensku. Navštívila už aj Revúcu

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds