FOTO. Projekt Staráme sa: Školské pomôcky, ovocie a aj zeleninu sme odovzdali deťom v Humennom

Boli sme na návšteve v okrese Humenné, pri ťažko skúšanej mame so štyrmi deťmi. Tentokrát nevládla najveselšia nálada, a to preto, lebo nedávno prišli o babku, ktorú milovali.

Napriek tomu je táto slovenská rodina v núdzi vnútorne silná a zmierená s neúprosným kolobehom života.

Prekonať aj toto smutné obdobie jej pomáhame aj my. Aj vďaka vám, prajní prispievatelia, sme mohli Veronike a jej štyrom deťom priniesť nielen potraviny a drogériu, ale tiež školské pomôcky, ktoré sa nám podarilo zabezpečiť aj vďaka vyhlásenej výzve HURÁ DO ŠKOLY!

Do výzvy sa môžete zapojiť TU.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. Vlastenecká kvapka krvi SHO: Lenka z Močenka darovala krv už po…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds