FOTO. Projekt Staráme sa: Školské pomôcky sme odovzdali už aj deťom v Rožňave

Kamaráti. Hoci si slovenské deti ešte stále užívajú letné prázdniny, nový školský rok sa nezvratne blíži.

My sme ani tento rok nič nenechali a nenecháme na náhodu, pokiaľ ide o tie deti, ktorým cez náš úspešný projekt pomáhame.

Našu školskú výzvu sme započali v Rožňave, kde sme štyrom školákom zaniesli zošity, perá, ceruzky… a okrem toho sa potešili aj domácej zelenine od Ivety z okresu Rimavská Sobota, či iným maškrtám od dobrých ľudí.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa. VÝZVA: Pomôžme aj tento rok slovenským rodinám so školskými pomôckami

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds