SHO: Autentická národná politika dnešných dní stojí na týchto piatich pilieroch…

Dámy a páni. Fico opäť blúznil o euroatlantickom ukotvení Slovenska…

„Zahranično-politická orientácia Slovenska musí ostať zachovaná, chceme ostať členom medzinárodných organizácií, ako je NATO a EÚ. Tvrdíme, že pokiaľ ide o medzinárodné organizácie, zahraničnopolitická orientácia musí byť zachovaná a musíme si plniť záväzky, ktoré vyplývajú z nášho členstva,“ vyhlásil Robert Fico na margo pripravovaného referenda o neutralite nášho štátu slovenského.

Takže podľa Fica, ak si máme plniť záväzky, ktoré vyplývajú z nášho členstva v zločineckej organizácii NATO, to znamená, okrem iného, že sa má Slovensko aj naďalej podieľať ako členský štát NATO na porušovaní medzinárodného práva a bombardovaní suverénnych štátov bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN.

Dámy a páni. Autentická národná – proslovenská politika dnešných dní stojí na 5 základných hodnotových pilieroch a tými sú…

Vystúpenie z EÚ – slovenská cesta pre náš štát

Obnovenie našej národnej meny – slovenskej koruny

Vystúpenie z NATO – neutralita pre Slovensko

Odmietnutie agendy LGBTI

Odmietnutie agendy multi-kulti

Týchto 5 hodnotových pilierov tvorí chrbtovú kosť volebného programu SHO – Revolučného programu pre Slovensko TU a zároveň spomínaných 5 pilierov reflektuje aj volanie doby.

A tí politici, ktorí vytrvalo šíria bludy o zachovaní súčasnej zahraničnopolitickej orientácii nášho štátu zaspali vývoj a svojimi rečami a aj skutkami dokazujú, že nemajú nič spoločné so Slovenskom a že sú iba vykonávatelia vôle cudzích na slovenskom území. Presne tak, ako Čaputová, Blaha, Naď, Fico, Danko, Šimečka… Predstavujú tú istú hodnotovú stajňu.

Silné a sebavedomé Slovensko má v nadchádzajúcich parlamentných voľbách číslo 11.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA do Bratislavy: Oslávte s nami Deň Ústavy SR a zoznámte sa s našimi ľuďmi, ktorí…

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds