FOTO. Projekt Staráme sa: Rozbehli sme veľkonočnú pomoc sociálne slabým slovenským rodinám

Najväčší kresťanský sviatok – Veľká noc je už za rohom a rodinám v núdzi z nášho úspešného projektu znovu pomôžeme s veľkonočným nákupom.

Budeme s tým však potrebovať pomôcť, a preto sme sa rozhodli, že aj tento rok, vás, drahí priatelia, oslovíme s touto milou témou mesiaca, aby sme pomohli čo najviac.

Obzvlášť v týchto ťažkých časoch, kedy sa nejedna slovenská rodina prepadá do chudoby…

Ako môžete priložiť ruku k dielu?

Pomôcť môžete dvojako: buď poukážete ľubovoľnú finančnú čiastku na účet o.z. SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: DAR PSS Veľká noc

ALEBO

môžete nakúpiť VY a venovať do projektu trvanlivé potraviny, prípadne aj drogériu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete pokojne kontaktovať mailom na staramesa@sho.sk, kde sa určite dohodneme na podrobnostiach.

ĎAKUJEME, že pomáhate spoločne s nami slovenským rodinám v núdzi, už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Nielen jedlom je človek sýty a keďže marec je mesiacom knihy…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds