VIANOCE: Ako vníma vianočné sviatky Róbert Švec a čo praje Slovákom?

Dámy a páni. Posledné dni som pozoroval ľudský zhon pred vianočnými sviatkami. A tak mi napadlo…

Čo si myslíte, čo by povedal Ježiš Kristus, ak by opäť prišiel medzi nás a videl by tú paniku v nákupných centrách, a nielen v nich?  Je to rečnícka otázka, nemusíte odpovedať. Stačí, ak sa zamyslíte. 🙂

Vianoce sú pre mňa silným duchovným posolstvom, posolstvom viery, nádeje a víťazstva. Čo dávame, to sa nám aj vráti TU.

Slovenky, Slováci, kamaráti, priatelia…

Prajem vám pokojné a požehnané vianočné sviatky. Prežite sviatky v kruhu svojich najbližších a načerpajte dostatok duchovných síl do ďalších dní nášho života.

Autor vianočného zamyslenia Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Vianočné posolstvo zavítalo už aj do rodiny v okrese Lučenec

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds