FOTO. Projekt Staráme sa: Zodpovedne a adresne pomáhame aj v Banskobystrickom kraji

Dámy a páni. Činili sme sa aj v Banskobystrickom kraji.

Tu sme prostredníctvom kolegu Pavla Skýpalu opäť pomohli rodine od Hnúšte, v ktorej vyrastajú dvaja školáci – Tomáško a Martinko. Tým sme nadelili aj vitamíny skryté v zelenine, ktorú sme nakúpili u slovenského pestovateľa zeleniny Zeleninárstvo Rimavské Janovce. 

Pomohli sme tak nielen rodine v núdzi, ale tiež našim ľuďom práce a zúročili tak vaše dobrovoľné príspevky hneď dvakrát! Tak to má byť, pomáhame predsa v duchu Slováci Slovákom!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: René zo Zbehov si nakúpil školské pomôcky. Aj vďaka vám

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds