PONUKA: Pri príležitosti 135. výročia narodenia nášho prvého prezidenta sme pre vás pripravili…

Slovenky a Slováci. Pri príležitosti 135. výročia narodenia prvého slovenského prezidenta Jozefa Tisa (13. október 1887) sme pre vás pripravili možnosť získať tričká s bielym dvojkrížom za symbolických 9 eur.

K dispozícii sú dámske tričká (na obrázku pod článkom), ale aj pánske TU.  

Ako môžete získať toto krásne tričko? Jednoducho: Ak sa rozhodnete finančne podporiť naše aktivity čiastkou 9 eur (príspevok, ktorý zahŕňa aj poštovné, platí pre Slovenskú republiku) my vám ako poďakovanie za vaše správne rozhodnutie pošleme spomínané tričko.

Príspevok môžete poukázať na číslo účtu SHO: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – tričko, vaše meno a priezvisko, telefónne číslo, veľkosť trička a poštovú adresu, na ktorú vám máme tričko poslať.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám tričko pošleme prostredníctvom Slovenskej pošty.

Naša aktuálna PONUKA platí od dnešného dňa do 13. októbra (vrátane).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na sho@sho.sk

Na otázku, či pochádza z bohatej rodiny, sa Jozef Tiso usmial a povedal: „No pravdaže pochádzam z bohatej rodiny. Bolo nás sedem. Viete, miera bohatstva na Slovensku je veľmi zaujímavá. Raz, keď som bol ešte kaplánom, prišla ku mne istá žena s plačom, že tí a tí jej čosi vykonali. Vraj, taký boháč, a mne chudobnej žene urobil takú škodu! Ale, hovoril som, veď on nie je boháč, veď má len dve kozy. No, hej, odpovedala žena, ale ja ich nemám! Mali sme slušnú strechu nad hlavou, mali sme čistý, pekný dedinský domček a peceň chleba vždy na stole, prikrytom obrusom. Mali sme to, čo človek k slušnému životu potreboval. To bolo naše bohatstvo. A čo bolo, bolo z práce.“

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Výročie narodenia nášho prvého prezidenta: Polačik, Boková a Samuelová reagujú

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds