VÝZVA! Róbert Švec štandardným opozičným poslancom v NR SR: Vyhláste občiansky odpor!

Dámy a páni. Uverejňujeme výzvu Róberta Šveca štandardným opozičným politikom v slovenskom parlamente:

Vzhľadom k tej skutočnosti, že po zrušení zákazov a lockdownov sa roztrhlo vrece s bojovníkmi proti súčasnej vládnej moci okolo Matoviča, ale aj proti Čaputovej a mnohí z bojovníkov sa okrem toho tvária, že sú jediní a tí skutoční bojovníci, a dokonca nás, ktorí spoločne s vami už vyše roka bojujeme s covidovými zločincami aj v uliciach a na námestiach slovenských miest vyzývajú, aby sme konečne vyšli do ulíc, rozhodol som sa zverejniť nasledujúcu výzvu, ktorú som verejne predniesol prvýkrát v štúdiu rádia Slobodný Vysielač v nedeľu 20. júna 2021.

Dňa 20. októbra 2020 som vyhlásil aktívny občiansky odpor TU, v súlade s článkom 32 Ústavy SR, proti alogickým a nezákonným nariadeniam vlády Igora Matoviča v súvislosti s fiktívnou pandémiou a môj občiansky odpor pokračuje aj naďalej.

Už dnes nás vládni darebáci pripravujú na tretiu vlnu fiktívnej pandémie a vyhrážajú sa, že ak nebude dostatok Slovákov zaočkovaných, opäť nás čakajú zákazy, lockdowny a iné nezmysly.

Touto cestou vyzývam opozičných poslancov v NR SR, aby sa už teraz verejne prihlásili k tomu, že ak vláda okolo Matoviča na jeseň opäť protiústavne obmedzí základné ľudské a občianske práva občanov nášho štátu, lebo fiktívna pandémia a tretia vlna, vyhlásia občiansky odpor a nebudú rešpektovať nariadenia covidových zločincov a budú ich vedome porušovať tak, ako to realizujem ja od 20. októbra 2020.

Teraz, páni poslanci máte možnosť dokázať, že naozaj bojujete proti covidovým zločincom a že s nimi nekolaborujete. V nasledujúcich dňoch sa ukáže, kto za koho kope a kto naozaj bojuje za vaše – naše práva a slobodu.

————————

Prečítajte si tiež: Švec upozorňuje liberálnych novinárov: Ak neprestanete, hrozí vám 10 rokov za mrežami!

————————

Zdroj obrázku: hlavnydennik.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds