FOTO. Protivládne demonštrácie: Banská Bystrica, Bratislava, Poltár, Hlohovec. Ďakujeme!

Uplynulý víkend sa opäť niesol v duchu protivládnych protestov vo viacerých slovenských mestách. Do ulíc vyšli statočné Slovenky a statoční Slováci v Banskej Bystrici, Bratislave a pripojili sa k nim aj ľudia v Poltári a Hlohovci.

Posolstvo demonštrácií je jasné: Matovič a jeho suita sú na Slovensku nechcení a nežiaduci! Chceme vládu, ktorá bude v rpvom rade ochraňovať a podporovať slovenské rodiny, dôchodcov a tiež našich živnostníkov a podnikateľov. Chceme vládu, ktorá bude rešpektovať zákony a slovenskú ústavu. A to všetko vláda Igora Matoviča nerobí! Za silné a sebavedomé Slovensko. Bez vlády bláznov, liberálov a mafiánov.

Statoční ľudia sa budú na námestiach našich miest stretávať aj naďalej, pretože, slovami Róberta Šveca: Nerešpektujeme a nebudeme rešpektovať protizákonné nariadenia Matovičovej vlády!

————————-

Prečítajte si tiež: Otvorený list Slovenského Hnutia Obrody prezidentke Slovenskej republiky Zuzane Čaputovej

————————-

 

Banská Bystrica:

Bratislava:

Poltár:

Hlohovec:

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds