Sociálny projekt SHO: Vyčarujme spoločne deťom v projekte Staráme sa jedinečné Vianoce

Najkrajšie sviatky v roku už klopú na dvere a rok sa nám opäť chýli ku svojmu koncu. To však neznamená, že v našej pomoci sociálne slabým rodinám dáme teraz „stopku“, ale práve naopak!

V dnešných labilných a nepredvídateľných dňoch, hlavne, keď idú Vianoce, si musíme pomáhať ešte viac, preto sme sa rozhodli, že urobíme vianočnú výzvu, ktorá ponesie názov JEDINEČNÉ VIANOCE V JEDINEČNOM PROJEKTE.

Cieľom výzvy je rodinám do 7. januára zabezpečiť taký nákup, ktorý im najviac priblíži hojnosť, ktorá je s týmito Božími sviatkami spojená. Taktiež, úlohou je potešiť Ježiškom čo najviac detí a pripraviť im JEDINEČNÉ VIANOCE, na ktoré nikdy nezabudnú.

No čo, priatelia, idete do toho s nami?! Ako na to?

Pomôcť môžete buď dobrovoľným finančným príspevkom na účet nášho občianskeho združenia SHO: SK7665000000000020148117, kde do poznámky napíšete VIANOCE a my za vaše príspevky nakúpime všetko, čo treba…

… alebo môžete pomôcť aj trvanlivými potravinami, napr. slovenským medom či oblátkami, ktoré nesmú na vianočnom stole chýbať.

Ak máte doma zachovalé hračky, ktoré si myslíte, že by ešte niektoré z našich detí potešili, posuňte nám ich a my ich veľmi radi medzi ne rozdelíme. Môžete ich odovzdať v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame.

Ak teda máte záujem zapojiť sa do našej vianočnej výzvy a máte na nás otázky, pokojne môžete kontaktovať Pavla Poprockého telefonicky na čísle 0911 547 850.

Ďakujeme, že spoločne s nami vyčarujete deťom JEDINEČNÉ VIANOCE v jedinečnom projekte!

Autor výzvy Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: November sa v sociálnom projekte SHO niesol v duchu dvoch výziev pomoci

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds