FOTO: Rozumní a zodpovední ľudia sa stretli aj v Senci. Nasledujú Malacky. SHO: Prídeme!

Dámy a páni. V nedeľu 3. októbra sa v Senci, počas diskusie s vami, stála krásna vec.

Do diskusie sa zapojila dáma, ktorá nám odovzdala kyticu kvetov (fotografia pod článkom), ako poďakovanie za našu prácu a aktivity, kyticu, ktorá je venovaná najmä kolegyni Kataríne Bokovej za jej – náš boj za slovenské deti.

Sme hrdí na to, že Katarína Boková je súčasťou úspešného príbehu, ktorý píše Slovenské Hnutie Obrody a píše ho ako jeden silný tím.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za toto úžasné gesto, ktoré je ďalším silným dôkazom, že naša cesta, cestá rovná, cesta cti, vedie k spoločnému cieľu: Za silné a sebavedomé Slovensko bez covidových zločincov!

O pár dní navštívime ďalšie okresné mesto. Malacky, počujeme vaše volanie. Prídeme. Podrobnosti včas zverejníme.

Dámy a páni. Na nás sa môžete a aj budete môcť vždy spoľahnúť.

————————–

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: O vodu sa už bojuje! K súčasným problémom nám pribudne ďalší? Boj o prežitie?

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds