FOTO. Ružomberok: Aj kontroverzný Ján Benčík sa pokakal a neprišiel diskutovať s občanmi

Dámy a páni. V nedeľu 19. septembra sa uskutočnila ďalšia diskusia s vami, občanmi nášho štátu slovenského. Tentokrát v Ružomberku.

Stretli sme sa s vami na Námestí Jána Pavla II. odkiaľ sme sa presunuli na Námestie Andreja Hlinku k soche Otca národa, kde sme odpovedali na vaše otázky a pravdaže, dali sme priestor aj vám, aby ste mohli slobodne a nahlas povedať to, čo si myslíte.

Po vydarenom podujatí, sme na znak úcty a vďaky, položili veniec k soche Andreja Hlinku.

Na diskusiu sme pozývali aj kontroverzného blogera a ešte kontroverznejšieho poslanca NR SR Jána Benčíka, ktorý ale nenašiel v sebe odvahu a diskusie s občanmi sa nezúčastnil.

Najbližšie sa stretneme v Senci. Podrobnosti uverejníme už čoskoro.

————————–

Prečítajte si tiež: OZNAM vo verejnom záujme: Na diskusiu v Ružomberku pozývame aj poslanca Jána Benčíka

————————–

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds