OZNAM vo verejnom záujme: Na diskusiu v Ružomberku pozývame aj poslanca Jána Benčíka

Dámy a páni. Sľúbili sme vám, že aj do Ružomberka na diskusiu zodpovedných a rozumných ľudí pozveme niekoho „zaujímavého“, ktorý má čo ľudu slovenskému vysvetľovať.

Na diskusiu pozývame kontroverzného blogera a ešte kontroverznejšieho poslanca NR SR Jána Benčíka.

Text pozvánky, ktorú sme poslali Jánovi Benčíkovi uverejňujeme v plnom znení:

Vážený pán poslanec Ján Benčík,

Slovenské Hnutie Obrody Vás pozýva na diskusiu s občanmi, ktorá sa uskutoční v nedeľu 19. septembra 2021 od 15:00 hod. v Ružomberku v Parku Jána Pavla II.

Radi Vám poskytneme priestor, aby ste vysvetlili, nám všetkým, svoje kontroverzné správanie v slovenskom parlamente. Ako príklad uvádzame vaše hlasovanie ZA novelizáciu zákona o hospodárskej mobilizácii. Tiež nám môžete vysvetliť Váš prestup zo strany Za ľudí, pod hlavičkou ktorej ste sa uchádzali o dôveru voličov, do strany SaS.

Tém na prebratie je neúrekom, preto veríme, že nájdete odvahu a prídete medzi nás.

S pozdravom,

Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre Žilinský kraj

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: SHO v Trenčíne! Richard Rybníček sa zľakol zodpovedných a rozumných ľudí

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds