OZNAM vo verejnom záujme! Švec: Nerešpektovanie nariadení vládnych zločincov je cesta!

Covidoví zločinci okolo Matoviča a Čaputovej si vyfarbujú Slovensko na oranžovo, bordovo, čierno… Len nech si svoje stupídne semafory, automaty a iné protiprávne nezmysly aj naďalej farbia ako uznajú za vhodné!

Naša odpoveď je jasná! Odpor je cesta! V súlade s článkom 32 Ústavy SR. A cesta je nerešpektovanie a vedomé porušovanie nariadení vlády zločincov.

Po ceste nerešpektovania vládnych nariadení a ich vedomého porušovania kráčame hrdo a slobodne už od 20. októbra 2020 TU a budeme v tom pokračovať!

————————–

Prečítajte si tiež: OZNAM: Stanovisko Slovenského Hnutia Obrody k členstvu Slovenskej republiky v EÚ

————————–

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj obrázku: hlavnydennik.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds