FOTO: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okresoch Komárno, Nové Zámky a Levice

Dámy a páni! Realizácia výzvy Hurá do školy! naberá tie správne obrátky. Vo štvrtok sme školské pomôcky odovzdali aj deťom v okresoch Komárno, Nové Zámky a Levice.

V obci Patince, okres Komárno, vychovávajú 5 detí, v obci Svodín, okres Nové Zámky, vychovávajú 4 deti a v obci Malé Ludince, okres Levice, vychovávajú 4 deti.

ALE! Náš projekt pomoci je aj o tom, že rodiny si navzájom pomáhajú. A tak tomu bolo aj vo štvrtok.

Rodina z obce Patince, okres Komárno, venovala rodinám v okresoch Levice a Nové Zámky papriku, rajčiny, tekvice… A rodina v obci Svodín, v okrese Nové Zámky, venovala do projektu domáce vajíčka, ktoré sme odovzdali rodine v obci Malé Ludince, v okrese Levice, v ktorej vychovávajú 4 chlapcov. Ďakujeme. Je to skvelý pocit zažiť takúto súdržnosť.

A taktiež ďakujeme majiteľovi papiernictva Kocka v obci Komjatice, okres Nové Zámky, ktoré pre deti v našom projekte pripravil balíčky so školskými pomôckami a aj za to, že poskytol zľavu z nákupu školských potrieb. Podporujeme nielen slovenské rodiny, ale aj slovenských podnikateľov.

Pomáhajme si navzájom, Slováci!

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny aktivizmus SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okrese Čadca

————————-

Okres Komárno

Okres Nové Zámky

Okres Levice

Majiteľ papiernictva Kocka venoval deťom v projekte aj takéto krásne lopty.

Ďakujeme aj vám, kamaráti, za vaše dary do výzvy Hurá do školy!

Pomáhajme si navzájom, Slováci. Tak je to správne, tak to má byť.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds