Sociálny aktivizmus SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okrese Čadca

Dámy a páni. Aj pre takéto úsmevy detí v našom sociálnom projekte sa oplatí robiť dobré skutky. Tak ako sme sľúbili, školské pomôcky pred začiatkom nového školského roka postupne rozdeľujeme do rodín v našom – vašom projekte.

Tak tomu bolo aj tento týždeň v okrese Čadca. Pomoc dievčatám z okresu Čadca sa niesla v príjemnom predoslavnom duchu. Naša Andrejka totiž v sobotu oslávi 10. narodeniny, a preto sme ju potešili aj slovenskou bonboniérou od trebišovského výrobcu čokoládových maškŕt DEVA a BonAmi. Malé čokoládky dostali aj Vikinka a Maťka.

Ak máte záujem pomôcť, stačí si prečítať nasledujúci článok TU. Rodinám v projekte Staráme sa pomáhame už od roku 2011 TU. Chválime sa? Áno, lebo máme čím. Aj na náš sociálny aktivizmus sme právom hrdí.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na Zemplíne. A našu pomoc sme rozšírili už aj do okresu Revúca

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds