FOTO. Projekt Staráme sa: Aj deťom v Žilinskom kraji sme vyčarili úsmev na tvárach

Kamaráti. Našu pomoc ladíme do pozitívnej roviny.

Rodinám pomáhame nielen materiálne, či tým, že si vypočujeme ich starosti a radíme im, ako prejsť ťažkým obdobím, ale úprimne k nim chodíme, aby sme im priniesli dobrú náladu a úsmev na pery. A to aj keď my sami zažívame zlé chvíle.

Je to pre nás takým malým poslaním, pretože vidíme, že z mnohých rodín (a nielen z nášho projektu) sa úsmev, smiech, dobré myšlienky či pekné slová, žiaľ, vytratili.

Preto nás extrémne teší, že naša prítomnosť dokáže vzbudiť takú atmosféru, pri ktorej vznikla aj fotografia nášho kolegu Jaroslava Ščurku s dievčencami z okresu Čadca (pod článkom), ktoré nám všetkým posielajú svetlo do našich životov, ktoré začína ich úsmevom.

Ďakujeme, dievčence, ďakujeme Jaro, a vám ostatným ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Aj do rodiny z Kysúc sme zaniesli potraviny od ľudí dobrého srdca, ktorí nám ich venovali na tento účel – pomáhať slovenským rodinám v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Štedrý balík pomoci a aj knihy potešili deti zo Strážskeho

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds