Sociálny projekt SHO: Pomáhame si, Slováci. Už 9. rok. Tak je to správne, tak to má byť

V stredu 28. augusta sme navštívili Trnavský a Trenčiansky kraj. Pomohli sme rodinám v Hlohovci, Leopoldove a Dubnici nad Váhom.

Navštívili sme aj Nové Mesto nad Váhom, rodinu, v ktorej mama vychováva 2 chlapcov a ktorej sme pomáhali vďaka nášmu sociálnemu projektu. Chlapci rastú ako z vody a my sme veľmi radi, že rodine sa darí a napreduje. Aj vďaka vám, kamaráti.

Niektorí z vás prispievate na pomoc rodinám v našom projekte aj finančne. Niektorí pravidelne každý mesiac, iní sporadicky. Tak či onak, veľmi pekne ďakujeme za vaše príspevky. V stredu sme realizovali nákupy pre rodiny aj vďaka vám.

A v Novom Meste nad Váhom nás milo prekvapila aj sympatická deva, ktorá v nemenovanom obchode, ktorý ponúka najviac slovenských výrobkov, prispela do nášho projektu 20 eurami, a aj vďaka tomuto príspevku sme mohli nakúpiť pre rodinu v Dubnici nad Váhom. Pomáhame si navzájom a to je super pocit. Ďakujeme.

—————————–

Prečítajte si tiež: Školské tašky z Hlohovca rozdelíme medzi deti v našom projekte

—————————–

Nové Mesto nad Váhom

Veľmi pekne ďakujeme za vaše príspevky. V stredu sme realizovali nákupy pre rodiny aj vďaka vám, kamaráti.

Keď chlieb, tak poriadny. 🙂

Pomáhame si navzájom a to je super pocit.

Aj Eliška z Leopoldova vám ďakuje. 🙂

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds