Europoslanci schválili covid pasy. Róbert Švec: Môžu nám fúkať hnedý kockový cukor viete kam!

Dámy a páni. Europoslanci schváli covid pasy, ktoré budú platiť od 1. júla. Na ich rozhodnutie reagoval na sociálnej sieti Róbert Švec. Jeho stanovisko zverejňujeme v plnom znení.

Diskriminovať občanov na základe toho, či sú alebo nie sú očkovaní, je obludná nehoráznosť! Adolf sa len usmieva, akých skvelých nasledovateľov má! Europoslanci nielenže týmto krokom porušili medzinárodné právo, uznesenie Rady Európy vo veci očkovania TU a aj naše právo slovenské, ale dopustili sa aj pošliapania jedného zo základných pilierov EÚ, ktorým sa tak radi a často bruselskí byrokrati hrdia: voľný pohyb osôb.

—————————-

Prečítajte si tiež: Vyhlásenie nášho hnutia k členstvu štátu slovenského v EÚ

—————————-

Že my Nezvyknutí a normálni nebudeme môcť cestovať! Sú okašlaní! Budeme spoznávať krásy našej otčiny. Veď na Slovensku máme všetko. A pokiaľ ide o more? Ak nás nahnevajú ešte viac, vytvoríme si vlastné, a poriadne.

A pokiaľ ide o EÚ. Otázkou zostáva, či majú byť Slováci súčasťou zoskupenia, ktoré šliape po našich ľudských a národných právach. Už čoskoro príde deň, kedy sa bude musieť nanovo otvoriť otázka bruselská a Slováci odpovedia na otázku, či aj naďalej chceme ako štát kráčať covidovou zločineckou cestou európskou, alebo vykročíme na cestu slovenskú. Cestu rovnú, cestu cti!

Takže povedané po lopate: Bruselskí panáčikovia mi môžu fúkať hnedý kockový cukor viete kam!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————-

Prečítajte si tiež: Nálepková kampaň: STOP Čaputová na Slovensku! SHO: V každom kúte našej vlasti!

—————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds