Parlamentná opozícia? Róbert Švec: Tá mi pripomína pacienta, ktorý trpí akútnou zápchou!

Dámy a páni! Predseda nášho hnutia Róbert Švec uverejnil na sociálnej sieti svoje stanovisko k (ne)činnosti súčasnej parlamentnej opozície. Stanovisko uverejňujeme v plnom znení.

Niektorí ľudia sa rozkošne jedujú kvôli tomu, že som sa vo svojom prejave v piatok 4. júna v Prešove obul TU aj do súčasnej parlamentnej opozície.

Tak aby bolo jasné! Súčasná neschopná parlamentná opozícia žije z peňazí nás všetkých, slovenských daňových poplatníkov, na ich niekoľkotisícové platy sa každý mesiac skladáme my, občania Slovenskej republiky a máme sa tváriť, že aj keď je neschopná, tak je všetko v poriadku, lebo Matovič! Tak to teda nie!

Súčasná parlamentná opozícia mi pripomína pacienta, ktorý trpí akútnou zápchou. Sedí na tej toalete, chudáčisko, tlačí, tlačí a nič. Nechce či nemôže? To je otázka!

A preto musia nastúpiť lekári, v tomto prípade politickí lekári, teda my, a problém vyriešiť, razantne, nasadiť politický klystír, tak, aby sa veci pohli, dopredu!

A to je úloha pre nás v Slovenskom Hnutí Obrody. Strhávať úplatným štandardným politikom ich masky z tvárí, aby ľudia konečne videli, kto za koho kope a že drvivá väčšina súčasnej parlamentnej opozície kolaboruje s Čaputovou a Matovičom.

Chcete dôkaz, nech sa páči! Pozrite si hlasovanie poslancov NR SR vo veci novelizácie zákona o hospodárskej mobilizácii, vďaka ktorému, ak sa vláda rozhodne, môžete prísť o majetok a aj strechu nad hlavou. A koľkí poslanci hlasovali proti? Radšej si sadnite, skôr ako možno stratíte ilúzie o svojich politických „hrdinoch“ TU.

Väčšina sa môže pokakať. Slovenské Hnutie Obrody nikdy! Pamätajte na to, Slovenky a Slováci!

—————————

A ako by sme postupovali my, ak by už dnes malo naše hnutie zastúpenie v NR SR? Dozviete sa vo videu TU.

—————————

Prečítajte si tiež: VIDEO: Róbert Švec naložil parlamentnej opozícii, ale aj vládnej koalícii. Zaslúžia si!

—————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds