VIDEO: Parlamentná opozícia kolaboruje s covidovými zločincami okolo Matoviča. Boková reaguje

Dámy a páni! V najnovšom videu Katarína Boková reaguje aj na kolaboráciu parlamentnej opozície s vládou okolo Matoviča aj vo veci hlasovania o novelizácii zákona o hospodárskej mobilizácii TU, vďaka ktorému, vám môže vláda siahnuť na váš majetok a strechu nad hlavou.

Ani jeden akože opozičný poslanec nehlasoval proti novelizácii spomínaného zákona. Banda jedna úplatná!

Vo videu sa tiež dozviete podrobnosti verejnej diskusie, ktorá sa uskutoční v nedeľu 13. júna v Prievidzi. Na diskusiu vás aj touto cestou pozývame.

————————–

Prečítajte si tiež: Europoslanci schválili covid pasy. Róbert Švec: Môžu nám fúkať hnedý kockový cukor viete kam!

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds