Jaroslava Samuelová reaguje na korupčníka Matoviča: Úplatkárstvo dostalo krajší názov

Úplatkárstvo a korupcia na Slovensku, namiesto sľúbeného boja proti nim, dostali od vlády krajší názov „Očkovací bonus, lotéria“ a voľný beztrestný priebeh zákonnou cestou. Choré, hlúpe hlavy predsa nemôžu vymyslieť nič múdre.

Podľa Matoviča sa to deje po celom svete. Jasné. Veď v celom svete vládne korupcia. Je to zbraň tých najmocnejších, pomocou ktorej sa nás celé desaťročia až stáročia snažia ovládať, čo sa im vo veľkej miere aj darí, ale na šťastie nie všetci ľudia sú skorumpovaní a korumpovateľní. Preto na celom svete a obzvlášť u nás na Slovensku prebieha veľký zápas medzi elitami, snažiacimi sa zaočkovať čo najviac populácie a medzi odporcami očkovania.

Z toho aké percento je u nás zaočkovaných vyplýva, že my Slováci nie sme hlúpy národ za akých nás majú západné mocnosti, ale bohužiaľ aj niektorí naši spoluobčania, ktorí sa s obľubou takto o nás vyjadrujú, zabúdajúc pri tom, že aj oni sú našou súčasťou a že nie je pekné, kadiť si do vlastného hniezda. Múdrejšie a užitočnejšie by bolo, snažiť sa aj vlastným pričinením prispieť k zmene, ak sa niekomu niečo nepáči a nečakať, že nám to vybaví niekto iný. No nevybaví! Len sila mocného davu dokáže prevalcovať snahu zúfalcov z našej nepríčetnej vlády a nesplniť im sen, aby nás všetkých opichali.

Preto vás milí spoluobčania my z SHO chceme posmeliť. Nepredajte svoje zdravie za 90 eur a zostaňte pevní, neochvejní vo svojom odpore, ako ostávame aj my členovia SHO a neuhneme ani o čiarku. Myslite na to, že ak sa očkovaným dostavia strednodobé a dlhodobé vedľajšie účinky, niekto bude musieť byť aj zdravý a zarábať na ich liečbu, veď sú to predsa naši ľudia, oklamaní, podvedení, ale naši.

Aj tu platí, že pomaly ďalej zájdeš, počkajme si preto, aký dopad bude mať toto štvavé očkovanie na obe skupiny obyvateľov. Na očkovaných a neočkovaných. Experiment tiež s prijateľnejším názvom pre masy vraj štúdia beží, počkajme si na výsledok. Nedajte sa zastrašovať, strach je najhoršia diagnóza a čas ukáže, kde je pravda. Keď sa nám už nedostáva dostatok tak veľmi potrebných objektívnych informácií, dajme aspoň demokracii učiniť za dosť a nechajme nech sa každý rozhodne slobodne a sám, ako naloží so svojim zdravím. Máme na to zo zákona a podľa Etického kódexu práv pacienta plné právo.

Pod vládou sa trasú stoličky, dokazujú to svojimi zúfalými rozhodnutiami. Ak si nesplnia zadané úlohy, možno padnú.

Len odpor je cesta! Ak sa vzdáte, prehrali ste. Je nás veľa, len vydržte a nebojte sa!

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

————————

Prečítajte si tiež: Švec zločincovi Mikasovi: Vy aj s vašimi vyhláškami mi môžete vyskočiť na hrb, ktorý nemám!

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds